Renja

Balsamy do Ciała w kostkach

Home  >>  Balsamy do Ciała w kostkach

Balsamy do ciała w kostce

Jeśli lubisz nowości, chętnie sięgasz po nowe rozwiązania, lubisz zaskakiwać siebie i najbliższych, to jestem przekonana, że balsamy w kostce zachwycą Twoje serce 🙂 

Dzięki swojej ciekawej formie balsam do ciała w kostce jest idealnym pomysłem na prezent, świetnie sprawdza się w podróży, podczas urlopu albo w delegacji. Kostka nie traci kształtu a jednocześnie jest na tyle miękka że z łatwością nanosi się na skórę cudownie ją nawilżając. 

Niewątpliwą zaletą balsamów w kostce jest ich lekkość – z powodzeniem możesz nosić go w torebce albo zabrać w podróż. Ergonomiczny kształt kostki i wstążka którą możesz umieścić na nadgarstku podczas używania balsamu, dają pewność że kostka nie wypadnie z dłoni i nie ulegnie zabrudzeniom… natomiast o cudownym zapachu i tym jak gładka i nawilżona stanie się Twoja skóra, przekonać się możesz już tylko osobiście 😉 

 

Balsam w kostce Kakaowo-Kawowy
To wygodny sposób pielęgnacji całego ciała, dłoni i stóp. Kostka świetnie leży w dłoni a jej konsystencja pozwala na równomierną i wygodną pielęgnację. Załączoną do kostki wstążkę można opasać na nadgarstku co dodatkowo ułatwia korzystanie z niej. Wyjmowanie kostki z pudełka jest dzięki temu łatwiejsze i jednocześnie unikamy przypadkowego kontaktu dłoni z kostką.

skład: wosk pszczeli,masło kakaowe,masło kawowe,olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów, wit E. Waga ok 30 g.

Ten balsam w kostce nie zawiera w swoim składzie żadnych olejków eterycznych. Swój delikatny kakaowo-kawowy zapach zawdzięcza naturalnym składnikom jakich używam do ich produkcji.

 

Balsam w kostce – Awokado&Mango
To energetyzująca mieszanka masełek o wyjątkowym działaniu pielęgnacyjnym, witaminizującym i odżywczym. Nadaje się do stosowania na całe ciało jak też na miejsca wyjątkowo wysuszone jak łokcie, kostki dłonie i pięty.

Skład: wosk pszczeli, masło shea, masło awokado, masło mango, olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy, wit. E. Waga ok 30 g. 

Jest to jedyny balsam w kostce z domieszką olejków eterycznych. Dlatego używając go, pamiętaj aby nie eksponować ciała na silne słońce bezpośrednio po jego nałożeniu ponieważ olejki cytrusowe w reakcji na działanie promieni słonecznych mogą powodować przebarwienia i plamy na skórze.

 

Balsam w kostce w wypustkami masującymi
dzięki wypustkom masującym balsam nie tylko nawilża i pielęgnuje ciało ale jednocześnie pobudza receptory skórne. Pod wpływem nacisku stymuluje mięśnie, poprawia ukrwienie a co za tym idzie dotlenienie całego organizmu. 

skład: wosk pszczeli, wosk carnauba, masło kakaowe, masło kawowe, olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów, wit E. Waga ok 49

Ten balsam w kostce nie zawiera w swoim składzie żadnych olejków eterycznych. Swój delikatny kakaowo-kawowy zapach zawdzięcza naturalnym składnikom jakich używam do ich produkcji.

 

 

 

Balsamy w kostce zapakowane są w plastikowe pudełka. Decyzję o wykorzystaniu plastikowych opakowań podjęłam z dwóch powodów. Po pierwsze zachęcam do wielokrotnego wykorzystywania opakowań. Kiedy następnym razem zamówisz balsam w kostce, możesz zamówić go bez opakowania (otrzymasz go wówczas w papierowej torebce) a do codziennego użytkowana wykorzystasz ponownie opakowanie które już posiadasz. Po drugie, opakowania plastikowe są lżejsze i bezpieczniejsze w podróży a takim głównie celom jest dedykowany ten produkt. Plastikowe pudełka wystarczy umyć ciepłą wodą z mydłem lub płynem do zmywania, osuszyć papierowym ręcznikiem, ewentualnie spryskać kilkoma kroplami alkoholu 40% i używać wielokrotnie, do czego gorąco Cię zachęcam. Dbajmy razem o naszą planetę 🙂 

Do natychmiastowego odbioru posiadam ograniczone ilości zaprezentowanych produktów. Realizacja na indywidualne zamówienie zajmuje od 1 do 10 dni roboczych w zależności od wielkości zamówienia.

 

Zobacz też inne moje propozycje:

Zestawy Prezentowe

Świece do Masażu

Balsamy Zielonej CzarownicyMasełka Pielęgnacyjne

Kostki Peelingujące Świece ZapachoweWoskowe Tabliczki Zapachowe

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się