Renja

Masaż Ciepłym Olejem Świecy

Home  >>  Masaże  >>  Masaż Ciepłym Olejem Świecy

Masaż wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającej się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych.

To zabieg który nawilża, regeneruje i posiada silne działanie anty-aging. Chroni przed wolnymi rodnikami i zapobiega starzeniu się skóry. Skutecznie redukuje cellulit, przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą przed utratą wody.

Relaksujący wpływ ciepła pozwala na głębokie rozluźnienie napięć całego ciała a aromat świecy pobudza zmysły i przenosi do świata niepowtarzalnych doznań.

Świece których używam do masażu przygotowuję samodzielnie. Odpowiednio dobrane naturalne składniki, takie jak wosk sojowy, wosk pszczeli, oliwa z oliwek, olej konopny czy olej ze słodkich migdałów oraz najlepszej jakości olejki eteryczne tworzą niepowtarzalną esencję przyjemności dla Twoich zmysłów.

Masaż świecą fantastycznie nawilża skórę. Dobrze jest jeśli olej ze świecy pozostanie na skórze jak najdłużej, więc jeśli to możliwe nie zmywaj go z ciała od razu po masażu.

Po zabiegu spodziewaj się głębokiego relaksu, poprawy nastroju i odprężenia. Twoja skóra zyska cudowne nawilżenie, gładkość i jedwabistą miękkość. 

 

Masaż Ciepłym Olejem Świecy trwa 90 minut

Cena: 180 zł

Skontaktuj się