Renja

Masaż PeLoHa

Home  >>  Masaże  >>  Masaż PeLoHa

PeLoHa to łagodny masaż energetyczny dla każdego. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, refleksologii oraz pracy z czakrami i meridianami. Skutecznie aktywizuje siły życiowe i proces samouzdrawiania organizmu. PeloHa przynosi spokój, miłość, harmonię ciała i duszy. Oczyszcza komórkową pamięć ciała z traum. Wzmacnia umysłową jasność, emocjonalną czystość, fizyczne zdrowie. Poprawia samopoczucie, rozładowuje stres i napięcie mięśniowe, usuwa blokady energetyczne.

Masaż PeLoHa często nazywany jest masażem energii miłości. Jego nazwa pochodzi od słów PEACE, LOVE, HARMONY, które stanowią podstawowe składowe natury człowieka. 

PeLoHa to masaż bardzo łagodny, lecz niesłychanie skuteczny. Pracując głównie z energią, bez potrzeby docierania do głębokich tkanek, uzyskujemy efekt pełnego rozluźnienia, odprężenia oraz poprawy kondycji psychofizycznej. Dlatego masaż PeLoHa z powodzeniem może być wykonywany dla wszystkich, nawet tych osób, które mają przeciwwskazania do klasycznych form masażu.

Ten masaż jest dla Ciebie, jeśli:

  • czujesz, że brakuje Ci energii i sił witalnych,
  • zmagasz się z depresją lub stanami obniżonego nastroju,
  • towarzyszy Ci nieustanny stres i żyjesz w dużym pośpiechu i napięciu,
  • pragniesz wzmocnić lub zrównoważyć wibracje energetyczne zaburzone przewlekłym stresem lub chorobą,
  • masz przeciwwskazania do klasycznych form masażu,

Masaż PeLoHa trwa 90 minut

Cena: 280 zł

Skontaktuj się