Renja

Rytuał Puszczański

Home  >>  Masaże  >>  Rytuał Puszczański

Rytuał Puszczański to autorski masaż łączący elementy masażu relaksacyjnego, energetycznego, aromaterapeutycznego, refleksologii i akupresury.

Starannie dobrane techniki masażu oraz elementy uzupełniające takie jak olejki eteryczne, kwiaty i zioła użyte do rytuału, wprowadzą cię w głęboki stan relaksacji i odprężenia. Pozwolą na zrównoważenie energetyczne ciała, uwolnią od napięć, rozpoczną proces regeneracji oraz wpłyną na poprawę samopoczucia.

W akompaniamencie dźwięków z głębi serca prastarej Puszczy Białowieskiej, w aromatach tętniącego życiem pierwotnego lasu, doświadczysz niezapomnianych wrażeń zmysłowych i pełnego odprężenia regenerującego ciało, umysł i duszę.

 

Puszczański Rytuał obejmuje:

Masaż Ciała – to głębokie odprężenie i uwolnienie blokad energetycznych.

Do masażu ciała użyję bazowych olejków naturalnych takich jak olej jojoba czy oliwa z oliwek oraz olejków eterycznych, które osobiście dobierzesz tuż przed rozpoczęciem masażu komponując w ten sposób swoją niepowtarzalną mieszankę zapachów. Odpowiednio dobrane olejki eteryczne zadziałają na Twój organizm energetycznie, relaksacyjnie i uspokajająco.

Kąpiel i Masaż Stóp – to ugruntowanie* z Matką Ziemią na poziomie energetycznym.

Do kąpieli stóp użyję ogrzanej promieniami słonecznymi wody głębinowej oraz mikstury oczyszczająco-aromatyzującej. Kąpiel zakończę masażem stóp do którego użyję tłoczonego na zimno oleju z pestek moreli wzbogaconego w esencję z trawy żubrowej.

Mikstura oczyszczająco aromatyzująca zawiera:

  • mydło potasowe z rozmarynem i naparem z kory dębu,
  • mydło żubrowe sporządzone na maceracie z trawy żubrowej,
  • mydło nagietkowe z ziołami oraz bogatym w propolis miodem,
  • sól do stóp z olejkami rozmarynowym, świerkowym, bergamotowym, z drzewa herbacianego oraz olejem laurowym,
  • płatki kwiatów oraz zioła ze śródleśnych polan i nadrzecznych łąk.

*aby zachować zdrowie, powinniśmy utrzymywać potencjał elektryczny taki sam jaki ma nasza planeta – Ziemia. Na co dzień, pozbawieni jesteśmy bezpośredniego kontaktu z ziemią, od której izolują nas podeszwy butów i betonowe nawierzchnie dróg. Ta ciągła izolacja pozbawia nas uziemienia i powoduje różnego rodzaju zaburzenia w przepływie energii, co w konsekwencji prowadzić może do osłabienia zdrowia, słabszej pracy układu odpornościowego i pojawienia się różnego rodzaju chorób przewlekłych. Na stopach zlokalizowane są wszystkie ośrodki energetyczne które biorą udział w niezbędnym do zachowania zdrowia procesie ugruntowania

 

Wszystkie składniki których używam do sporządzenia mieszanek w zdecydowanej większości pochodzą z regionu Puszczy Białowieskiej i Podlasia. Jednak w celu uzyskania skutecznej receptury, kosmetyki zawierają także inne drogocenne składniki pozyskiwane w całej Polsce lub poza jej granicami.

 

Puszczański Rytuał trwa 2h

cena: 440 zł

Skontaktuj się