Renja

Świece do masażu

Home  >>  Świece do masażu

Świece do masażu najczęściej spotkane były do tej pory w gabinetach SPA. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy Twój wieczór zamienił się w najprzyjemniejszą chwilę dnia, moment relaksu bez potrzeby wychodzenia z domu.

Świeca do masażu może zastąpić najlepszy balsam do ciała. Przed wejściem do wanny odpal świecę. Po kąpieli, na lekko osuszoną skórę nałóż rozpuszczony wosk ze świecy i wmasuj w całe ciało. Nawet w najmniejszej łazience świata, poczujesz się wówczas jak w ekskluzywnym ośrodku SPA 🙂 

Wosk sojowy i kokosowy których używam do produkcji świec do masażu rozpuszcza się już w temperaturze ok 40 st C – dzięki temu nie ma ryzyka poparzenia skóry. Olej powstały po roztopieniu doskonale nawilża i odżywia skórę, doskonale się wchłania, pielęgnując ciało nawet w głębszych strukturach.

Dodatkowym atutem jest jego przyjemne i kojące ciepło oraz aromat olejków eterycznych które zadziałają relaksacyjnie nie tylko na Twoje ciało, ale też na umysł i duszę.

Do wykonania świec używam najlepszej jakości ekologicznego wosku sojowego lub kokosowego, wosku pszczelego, masła shea oraz najlepszej jakości olejków eterycznych.

Woski pochodzenia roślinnego – wosk kokosowy i wosk sojowy, powstają poprzez utwardzenie olejów roślinnych a tym co je wyróżnia jest topnienie w niskich temperaturach. Dzięki temu są idealną bazą świec do masażu. W przeciwieństwie do świec parafinowych nie wydzielają szkodliwych substancji i są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Świece z wosków roślinnych palą się ciepłym, żółtym płomieniem, nie kopcą, wypalają się równomiernie i są dużo bardziej ekonomiczne niż świece parafinowe.

 

 

 

 

 

 

Niektóre Świece do masażu wzbogacona są naturalnym suszem kwiatowym lub ziołowym w postaci widocznej dekoracji w górnej części świecy. Dlatego przed pierwszym użyciem rekomenduję usunięcie znajdującego się tam suszu. Możesz po prostu zebrać go za pomocą wykałaczki lub odpalić świecę i po rozpuszczeniu wosku zlać pierwszą warstwę wraz z suszem i użyć do natłuszczającej kąpieli lub peelingu.

 

Na indywidualne zamówienie mogę wykonać świece o różnej pojemności i zapachu

 

Zobacz też inne moje propozycje:

Zestawy Prezentowe

Balsamy Zielonej CzarownicyMasełka Pielęgnacyjne

Kostki Peelingujące Świece ZapachoweWoskowe Tabliczki Zapachowe

 

Balsamy do Ciała w kostkach

 

 

 

 

Skontaktuj się