Renja

Woskowe tabliczki zapachowe

Home  >>  Woskowe tabliczki zapachowe

We Florencji od lat stosuje się woskowe tabliczki zapachowe jako perfumy do szaf, szuflad lub niewielkich pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się także jako zawieszki zapachowe w samochodzie lub w biurze. Całkowicie naturalne, pięknie ozdobione suszem kwiatów i ziół, wzbogacone esencją naturalnych olejków eterycznych i naturalnych kompozycji zapachowych. Zapewniają piękny zapach na długi czas i stanowią niekonwencjonalną ozdobę pomieszczeń.

 

Woskowe tabliczki zapachowe zapakowane są w białe woreczki z organzy lub w tekturowe pudełeczko z okienkiem. Tkanina powoli uwalnia zapach nie powodując zabrudzeń bielizny czy ubrań pośród których zostanie umieszczona tabliczka. Woreczek pełni także funkcję ochronną dla tabliczki, dzięki temu nie zbiera się na niej kurz czy pył z otoczenia. Pięknie prezentuje się też w samochodzie albo zawieszona w widocznym miejscu niewielkiego pomieszczenia jak np. sypialnia, łazienka lub garderoba.

Do wykonania tabliczek zapachowych używam najlepszej jakości ekologicznego wosku sojowego i/lub pszczelego oraz najlepszej jakości olejków eterycznych, naturalnych kompozycji zapachowych i suszu kwiatowego lub ziołowego.

 

 

 

 

 

 

Woski zapachowe do kominków

Jedną z form aromaterapii jest stosowanie w pomieszczeniach kominków zapachowych. Wystarczy do wody dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, podgrzać całość i cieszyć się wonią ulubionego aromatu. Do tego samego celu świetnie nadają się też kostki zapachowe do kominków. Po prostu w miejscu, gdzie zazwyczaj wlewasz wodę umieść kostkę zapachową i podgrzej. Przepiękna woń olejków eterycznych wzbogacona zapachem wosku pszczelego i zatopionych w nim suszonych kompozycji kwiatowych lub ziołowych będzie prawdziwą ucztą dla Twoich zmysłów.

Kostki zapachowe do kominków powstają z naturalnego wosku pszczelego lub sojowego. wzbogacone esencją naturalnych olejków eterycznych lub kompozycji zapachowych.

 

 

 

Zobacz też inne moje propozycje:

Zestawy Prezentowe

Świece do Masażu

Balsamy Zielonej CzarownicyMasełka Pielęgnacyjne

Kostki Peelingujące Świece Zapachowe

Balsamy do Ciała w kostkach

 

 

Skontaktuj się