Renja

Balsamy Zielonej Czarownicy

Home  >>  Balsamy Zielonej Czarownicy

Magiczne Balsamy Zielonej Czarownicy to wszechstronne kosmetyki tworzone z intencją miłości, obfitości i szczęścia. Każdy z nich zawiera piękną kompozycję wybranych olejków eterycznych, najlepszej jakości olejów roślinnych i wosku pszczelego.

 

Ich magiczna natura polega na tym, że energie olejków zawartych w balsamach oddziałują na energię osoby, która ich używa wzmacniając jej wibrację. Nie musisz wierzyć w ich magiczną moc aby je stosować 🙂 Jedynie co musisz, to być uważną na to co cię spotyka i jak czujesz się podczas stosowania tej magicznej mikstury.

Ze względu na dużą zawartość olejków eterycznych, magiczne balsamy pachną wyjątkowo intensywnie i mogą być używane także jako perfumy w kremie.

Aby wzmocnić działanie intencji Magicznego Balsamu używaj go zgodnie z sugerowanym poniżej opisem, ale pamiętaj że możesz stosować go także w każdy inny sposób służący indywidualnym potrzebom pielęgnacyjnym Twojej skóry.

Oleje użyte do wykonania magicznych balsamów mają działanie nawilżające, regenerujące i łagodzące.

 

Magiczny Balsam Zielonej Czarownicy Miłosny
skład: olej migdałowy, wosk pszczeli, witamina E, olejki eteryczne: różany, jaśminowy, lawendowy, waniliowy

Zastosowanie: Niewielkie ilości wmasuj w nadgarstki, okolice serca, kark i pod kolanami.
Ta mieszanka nie tylko pomaga przywołać miłość, ale też wzmacnia miłość własną i wszystkie Twoje działania służące miłości.

 

Magiczny Balsam Zielonej Czarownicy Na Obfitość:
skład: olej migdałowy, wosk pszczeli, witamina E,olejki eteryczne: cynamonowy, miętowy, pomarańczowy, sosnowy

Zastosowanie: Wcieraj w dłonie i podeszwy stóp aby przyciągnąć do swojego życia obfitość, aby dobry los i fortuna mogły odnaleźć Cię po Twoich śladach.

 

Magiczny Balsam Zielonej Czarownicy Na Szczęście
skład: olej migdałowy, wosk pszczeli, witamina E, olejki eteryczne: limonkowy, cytrynowy, różany, lawendowy

Zastosowanie: Nakładaj na nadgarstki, zewnętrzną część dłoni, okolice serca oraz na kolana i stopy. Szczęście będzie towarzyszyć Ci każdego dnia.

 

Magiczny Balsam Zielonej Czarownicy Medytacyjny:
skład: olej migdałowy, wosk pszczeli, witamina E, olejki eteryczne: lawendowy, fiołkowy, z drzewa sandałowego

zastosowanie: Wmasuj niewielką ilość w skronie i nadgarstki. Mieszanka ta posłuży Ci w osiągnięciu stanu odprężenia. Pomaga również w zasypianiu, wzmacnia uczucia spokoju i harmonii.

 

Zestaw Magicznych Balsamów Zielonej Czarownicy to piękny i pełen natury prezent dla kogoś bliskiego lub dla siebie samej 🙂

Do natychmiastowej sprzedaży posiadam ograniczone ilości zaprezentowanych produktów. Realizacja na indywidualne zamówienie zajmuje od 1 do 10 dni roboczych w zależności od wielkości zamówienia.

 

Zobacz też inne moje propozycje:

Zestawy Prezentowe

Świece do Masażu

Masełka Pielęgnacyjne

Kostki Peelingujące Świece ZapachoweWoskowe Tabliczki Zapachowe

Balsamy do Ciała w kostkach

 

 

Skontaktuj się