Renja

Dwupunkt

Home  >>  Dwupunkt

DWUPUNKT  jest holistyczną metodą uzdrawiana na poziomie fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Opiera się na prawach fizyki kwantowej i czerpie z doświadczeń prastarych systemów filozoficznych. Jest potężną metodą kreowania rzeczywistości, osiągania życiowych celów i samouzdrawiania.

Za twórców i popularyzatorów metody dwupunktu uważa się dwóch lekarzy z USA, Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Jednak okazuje się, że metoda ta, z powodzeniem stosowana była już dziesiątki lat temu w różnych kulturach i systemach filozoficznych.

Jeszcze kilkanaście lat temu, można by uznać metodę dwupunktu za magię. Jednak dziś opiera się ona na badaniach naukowych fizyki kwantowej, potwierdzających fakt, że wszystko jest energią. Myśl jest energią, a intencja obdarzona ładunkiem energetycznym manifestuje się w naszym życiu i doświadczeniu.

W trakcie naszego życia, różnych doświadczeń, systemu wychowania czy przeżytych traum, w naszej podświadomości zapisują się niekorzystne i szkodzące nam przekonania i skrypty. W konsekwencji rządzą one naszym życiem i doświadczeniem, powodując nieprzyjemne doznania, choroby, różnego rodzaju problemy życiowe, duchowe i emocjonalne. Są one o tyle trudne do zmiany, że zazwyczaj są kompletnie nieuświadomione i nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich szkodliwego działania.

Dzięki fizyce kwantowej, wiemy że pole magnetyczne serca jest ok 5000 razy silniejsze od pola magnetycznego mózgu i reszty ciała. Serce stanowi centrum miłości i uczuć wyższych.

Podczas wykonywania dwupunktu, pracujemy z energią pola serca transformując niekorzystne przekonania w nowe, korzystne dla Ciebie doświadczenia. Metoda ta może być stosowana dla wszystkich aspektów życia: poprawy zdrowia, osiągania życiowych celów, realizacji marzeń, przezwyciężania życiowych trudności i osobistych słabości. Jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna, dlatego może być stosowana dla wszystkich, nawet dzieci.

Metoda dwupunktu pozwala w prosty sposób zamienić to co niekorzystne w naszym przekonaniach, na to, co będzie nam służyć i pracować dla naszego dobra, poczucia szczęścia i zdrowia. Metoda ta nie wymaga głębokich wglądów, ani w żaden sposób nie jest powiązana z działaniami psychoterapeutycznymi.

Ta metoda jest dla Ciebie, jeśli:

  • Pragniesz poprawić jakość swojego życia i osobiste poczucie szczęścia i harmonii.
  • Chcesz wprowadzić lub wzmocnić proces pozytywnych zmian i życiowych celów.
  • Masz poczucie, że utknęłaś w martwym punkcie i nie wiesz co dalej.
  • Masz problemy z nauką lub koncentracją.
  • Często doświadczasz nieprzyjemnych stanów emocjonalnych i nie wiesz jak sobie z nimi radzić.
  • Pragniesz korzystnej zmiany w ważnych dla Ciebie sferach życia.
  • Dążysz do uzdrowienia na poziomie duchowym, fizycznym i emocjonalnym.

 

Jeśli znasz już metodę 2p i chcesz skorzystać z niej ponownie, nasze spotkanie potrwa ok 30 minut.

Jeśli korzystasz z metody 2p po raz pierwszy, nasze spotkanie potrwa ok 75 minut, ponieważ wymaga rozmowy wprowadzającej w metodę.

W sprawie spotkania skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.

 

Na wykonanie dwupunktu, obowiązuje cena z oferty „MISA OBFITOŚCI” – sprawdź

 

 

 

 

Skontaktuj się