Renja

Masaże

Home  >>  Masaże

Jeśli jesteś na tej stronie, to zapewne poszukujesz najlepszej dla siebie formy relaksu, odprężenia a może poradzenia sobie z przewlekłym bólem. Zapraszam Cię więc do mojego świata inspirowanego naturą i przyrodą.

Masaże wykonuję w moim niewielkim domu położonym niemalże w środku lasu w otulinie Puszczy Białowieskiej. Czeka tu na Ciebie specjalnie przygotowany do tego celu gabinet z wygodnym łóżkiem, relaksacyjną muzyką, klimatycznym wnętrzem. Każdy szczegół starałam się stworzyć tak, abyś mogła w pełni zrelaksować się i odpocząć podczas zabiegu.

Starannie dobieram kosmetyki i olejki których używam podczas zabiegów. Możesz więc mieć pewność że posiadają one odpowiednie atesty, są bezpieczne i idealnie dopasowane do potrzeb Twojej skóry. Niektóre kosmetyki jak np: świece do masażu, maseczki czy masełka do masażu twarzy i pielęgnacji ciała wykonuję sama. Dzięki temu każdy masaż w moim gabinecie staje się niepowtarzalnym doznaniem dla Twoich zmysłów, ciała i ducha.

Jeśli chcesz zanurzyć się w dźwiękach i aromatach Puszczy to na pewno zainteresuje Cię mój autorski masaż, który nazwałam Puszczańskim Rytuałem.  Jestem przekonana, że po tym doświadczeniu poczujesz magię Puszczy każdym zmysłem a wspomnienia tych doznań zapiszą się na długo w Twojej pamięci.

W mojej ofercie znajdziesz też inne propozycje masażu: relaksacyjnego, energetycznego, sportowego, aromaterapetycznego jak też niezwykle przyjemnego i głęboko relaksującego Japońskiego Masażu Twarzy. Zachęcam Cię do zapoznania się z moją pełną ofertą – każdemu zabiegowi poświęciłam obszerny opis abyś wiedziała czego możesz się spodziewać po zabiegu i w jakich sytuacjach jest szczególnie polecany.

W moim domu unosi się zapach lasu, aromat ziół, kadzideł i olejków eterycznych – jeśli chcesz spędzić miło czas, odpocząć, nabrać energii i rozluźnić napięte ciało,  serdecznie Cię zapraszam 🙂

Latem zapraszam Cię na masaż w specjalnie do tego przeznaczonym letnim namiocie. 

 

Skontaktuj się