Renja

Masaż Sportowy

Home  >>  Masaże  >>  Masaż Sportowy

Jeśli Puszczańskie ostępy wołają Cię na długie godziny spacerów lub marszu a urokliwe trasy rowerowe Podlasia wciągają tak mocno, że przez większość dnia nie możesz zsiąść z roweru, to z pewnością wieczorami intensywnie czujesz taki dzień w swoich mięśniach.

Ten rodzaj masażu polecam osobom które spędzają bardzo intensywny, wielogodzinny czas na pieszych lub rowerowych wyprawach po Puszczy Białowieskiej. 

Podczas zabiegu masuję plecy, kark, ramiona oraz te grupy mięśni które były szczególnie zaangażowane w wysiłek, np. mięśnie nóg i stóp. Masaż zakończony jest technikami relaksacyjnymi pozwalającymi na odprężenie ciała na głębokim poziomie oraz technikami drenażu limfatycznego, usprawniającymi przepływ krwi i limfy co zapobiega powstawaniu zakwasów oraz likwiduje ewentualne obrzęki wywołane zmęczeniem powysiłkowym.

Do masażu używam olejku z oliwek, oleju jojoba oraz żelu miceralnego z naturalnego koncentratu balneologicznego biszofitu. Żel ten zawiera solankę bromowo-chlorkowo-magnezową. Głównym składnikiem jest chlorek magnezu oraz 70 innych pierwiastków takich jak potas, sód, brom, bor, wapń, krzem, żelazo itd.

Biszolin skutecznie pomaga zwalczać bóle kręgosłupa, mięśni, kolan i barków oraz wszelkiego rodzaju stany pourazowe, reumatyczne i zwyrodnieniowe. Ma szerokie zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetyce – pielęgnuje skórę skłonną do pajączków, eliminuje rozstępy oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Ten rodzaj masażu szczególnie polecam:

  • po lub przed intensywnym wysiłkiem fizycznym,
  • w celach regeneracyjnych oraz profilaktycznych,
  • kiedy odczuwasz powysiłkowy ból mięśni,
Przeciwwskazania do masażu sportowego:
  • wysoka gorączka,
  • ostre i podostre stany zapalne stawów i ścięgien,
  • otwarte rany oraz wylewy krwawe do 3-ciego dnia od urazu,
  • zapalenie żył i zmiany skórne,

 

Masaż Sportowy trwa 40 minut

Cena: 130 zł

 

Skontaktuj się