Renja

Warsztaty

Home  >>  Warsztaty

 WARSZTAT AUTOMASAŻU  TWARZY, SZYI I DEKOLTU 

Czy dążenie do narzucanej nam przez media wizji doskonałości wpisuje się w Twoje poczucie piękna? Świadoma kobieta kocha swoje niedoskonałości i jest z nich dumna, bo każda zmarszczka na jej twarzy opowiada jej unikalną historię.

Podczas tego warsztatu porozmawiamy o procesach starzenia się skóry oraz o naturalnych metodach spowalniania tych procesów. Nauczę Cię wykorzystywać potencjał Twoich własnych dłoni, korzystać z płytki gua sha i silikonowej bańki chińskiej oraz pokażę jak stosować taśmy do kinesjotapingu aby Twoja twarz na długo zachowała zdrowy i młody wygląd.

Opowiem też o prostych, naturalnych kosmetykach, które sama robię i stosuję podczas mojej pracy, wykorzystując je do masażu twarzy i ciała. Być może w przyszłości zechcesz sama dla siebie takie robić? Przekonasz się, że to nie jest nic trudnego, a daje wiele satysfakcji.

Porozmawiamy też o wpływie stresu, diety i stylu życia na nasze zdrowie i kondycję naszego ciała i twarzy. Zastanowimy się wspólnie nad codziennymi nawykami, wskazując na te, które nam służą a które niekoniecznie i porozmawiamy o tym, jak można łatwo i skutecznie je zmienić, aby nasze ciała na dłużej zachowały zdrową kondycje a twarz młodzieńczy blask.

 

SAMOPOZNANIE PRZEZ RYSOWANIE – WARSZTAT NEUROGRAFIKI

Neurografika to artystyczna forma wyrażania siebie, którą możesz praktykować bez żadnego plastycznego przygotowania czy talentu 😉 Neurografika jest sposobem na pobudzenie własnej wyobraźni oraz tworzenie nowej, wymarzonej rzeczywistości. Jak odbywa się ten proces? – Zanim zaczniesz kreślić neurograficzne linie, zaczynasz od intencji… a potem, łącząc to, co świadome z tym co chce powiedzieć Ci podświadomość, tworzysz swój indywidualny obraz…

Czego możesz spodziewać się praktykując neurografikę? – Neurografika to piękny proces pracy z podświadomością. Jeśli więc chcesz – w gronie podobnych do siebie kobiet – stanąć twarzą w twarz z samą sobą i ze swoim wewnętrznym światem, zapraszam Cię do udziału w jednym z kobiecych weekendów.

 

TALIZMANY KOBIECEJ MOCY – WARSZTAT TWORZENIA BIŻUTERII INSPIROWANEJ LASEM

W świecie magii talizmanem nazywany jest każdy przedmiot, któremu przypisuje się magiczne działanie. Może to być po prostu szczęście, jeśli taka będzie Twoja intencja. Każdy talizman może pełnić też działanie ochronne i wtedy nazywamy go amuletem ochronnym. Nadawanie magicznego znaczenia codziennym przedmiotom jest łatwiejsze niż myślisz i całkowicie w Twojej mocy 🙂

Podczas warsztatów tworzenia talizmanów kobiecej mocy wyruszymy na uważnościowy spacer po puszczańskich dzikich ostępach. To będzie spacer w rytmie Twojego serca i oddechu. Będziemy przede wszystkim doświadczać Puszczy różnymi zmysłami, przyglądać się różnym procesom, także tym zachodzącym w nas samych… Po spacerze, językiem Puszczy będziesz mogła opisać to, co aktualnie w Tobie żywe i zamknąć w szklanej buteleczce wszystko to, co będzie Cię wzmacniać w Twojej indywidualnej intencji.
Każda z uczestniczek tego warsztatu stworzy własnoręcznie skomponowany z naturalnych materiałów wisiorek, który będzie jej talizmanem mocy lub amuletem ochronnym.

 

Skontaktuj się